Американската агенция за опазване на околната среда си партнира

...
  Американската агенция за опазване на околната среда си партнира
Коментари Харесай

Doge, EPA намали безвъзмездните средства за 67 милиона долара за леви групи, като настоява за мандата на „Екологично правосъдие“ на Байдън

 

Американската организация за запазване на околната среда си партнира с Министерството на успеваемостта на държавното управление, с цел да сложи Кибош на повече от 67 милиона $ парични пари, откакто бъде предопределен да тласне мандата на „ Екологично правораздаване “ на някогашния президент. p>

EPA и ръководеният от Elon Musk тази седмица означиха 21 безплатни средства на обща стойност 77,1 милиона $, присъдени по-рано на 20 леви организации и университети, а администрацията на Тръмп ще откаже 67,4 милиона $ заплащания, оповестиха чиновници.

Най-големият губещ е основаният в Вермонт Институт за устойчиви общности, който към момента не е получил 12,4 милиона $ от 16 милиона $, които му бяха обещани под две обособени безплатни средства за епохата на Байдън, с цел да служат като „ Национален център за техническа помощ за преуспяване на околната среда. ”

Администрацията на Байдън сътвори три такива национални центъра като част от нейната самодейност Justi...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР